Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Instalace
Problémy s 0.72
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
meky
Člen

Od: Vavøinec
Registrován: 18-09-2004
Příspěvky: 31
Nainstaloval jsem si novou verzi bloxxy. Ta předchozí, co jsem ji měl nainstalovanou byla 0.71.

Nahrál jsem nové soubory do adresářů data, files a všechny php soubory do adresáře bloxxy. Nějak se mi to ale nechytlo s doposud publikovynými spoty. Tak jsem to vrátil zpět na 0.71, ale výsledek je stále stejný.

Buď je chyba v systému nebo jsem někde kopanec udělal já, můžete mi prosím někdo poradit?

Můj nefungující blog je na adrese http://meky.svnet.cz/weblog/

_______________________________________
Veteran car - Dallas Stars - Eurookna - U meka

23-09-2004 16:00:55
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Moje obrovská chyba je, že jsem nezdůraznil, že se při upgradu na další verze už nemají nahrazovat jakékoliv soubory v adresáři data.

Když jsme to řešili přes ICQ, tak mi z toho vyplynulo, že jsi přepsal původní soubor s příspěvky items.conf. Pošli mi, tedy obsah adresáře data a já ti jej zrekonstruuji.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

23-09-2004 22:25:14
 
meky
Člen

Od: Vavøinec
Registrován: 18-09-2004
Příspěvky: 31
Myslím, že se ta resuscitace podařila

_______________________________________
Veteran car - Dallas Stars - Eurookna - U meka

25-09-2004 20:47:23
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Ještě podotknu, že kdyby někdo měl podobný problém, vytvořil jsem resuscitační skriptík, který obnoví soubor items.conf z datových souborů, ale bohužel se při tom ztratí (lépe řečeno - při vymazání souboru items.conf už jsou ztraceny) rozřazení do kategorií a rozdělení příspěvků mezi různé autory.

Takže informace pro všechny, kteří budou kdy upgrandovat Bloxxy:
Soubor items.conf z adresáře "data" opatrujte při upradech (spolu se všemi soubory nastavení) jako oko v hlavě!

Ale pravidlo zálohovat, zálohovat,... platí vždy a všude. :-)

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

25-09-2004 22:04:36
 
Stránek: 1    
Skočit na