Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Šablony a publikování
Upload fotek
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
chlipnik
Člen

Registrován: 24-02-2005
Příspěvky: 74
Zkusil jsem do článku vložit fotku + náhled, ale Bloxxy usoudilo, že se nejedná o obrázek a vložilo pouze odkazy. Přitom to byly standardní JPG obrázky.
12-07-2005 15:01:18
 
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
To je nejspíš tím, že obrázky nemají (z mi neznámé příčiny) správně nastavený typ. Ale raději to ještě vyzkouším, jestli v tom není jiná zrada.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

14-07-2005 11:16:56
 
chlipnik
Člen

Registrován: 24-02-2005
Příspěvky: 74
Rezignoval jsem na vkládání fotek přes GUI Bloxxy, protože stejně chci mít v článku více fotek. Vkládám tedy fotky přes "[@imgURL|alttext|URLnáhledu]" (obrázky na server nahraju ručně, případně už je tam mám).

V souvislosti s tím mám dotazy:
- Lze nějak vložit atribut "title" (aby se žlutá bublina s popisem zobrazovala nejen pro IE, ale i pro ostatní prohlížeče) ?
- Lze nějak přidat k obrázku titulek (umístěný pod obrázkem)?
- Lze nějak řídit umístění obrázků na řádku (mezery mezi obrázky, zalamování při větším počtu obrázků, obtékání textu atd.?

Naposledy editoval chlipnik (14-07-2005 11:53:05)
14-07-2005 11:50:09
 
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
- Title zatím není, ale nebude problém ho dodělat do příští verze.
- Přidávání titulku pod obrázek je třeba řešit s pomocí CSS -- tzn. vzít nějaký div a do něj vložit obrázek a titulek a ještě to nějak pěkně ostylovat. Lehce inspirovat se můžeš u mě na Techblogu, kde někdy dávám krátké titulky k obrázku (kratší než šířka obrázku), pokud bys chtěl delší, bylo by to malinko složitější, ale na netu lze nalézt spoustu návodů.

Jinak já vkládám do článků neomezené množství obrázků bez problémů.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

14-07-2005 18:07:03
 
Stránek: 1    
Skočit na