Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Obecné dotazy k Bloxxy
srovnání Bloxxy s konkurencí
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
straka
Člen

Registrován: 15-09-2004
Příspěvky: 11
Hledám pro sebe nový CMS a tak trochu v tom tápu.
Neměli byste pár linků na různá srovnání CMS systémů ve kterých Bloxxy vystupovalo? ...určitě se už toho napsalo hodně.

Očekával bych jen samotné linky velmi stručně okomentované.

Díky za všechny, kteří si to chtějí hned na začátek ujasnit.

Marek.

Naposledy editoval straka (03-10-2004 20:26:11)
15-09-2004 21:57:13
 
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Nové Bloxxy v žádných srovnáních zatím nevystupuje, protože je příliš nové. Velká část tehdejších Radkových výtek byla napravena, různé věci byly přidány navíc atp. - viz dokumentace.

Bloxxy je spíše pro lidi se zvláštními a nevšedními požadavky na blogovací systém, než pro toho kdo hledá různé hračičky typu hodnocení článků.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

15-09-2004 22:34:31
 
straka
Člen

Registrován: 15-09-2004
Příspěvky: 11
To se mi zdá dost divné. Jak jsem tak letmo nakoukl sahá historie někde k Pixymu pak přes Mraveniště až sem. Základní princip se určitě nezměnil. Mě nevadí, že o tom napíše někdo jak je to nemožný systém. Já stejně scháním něco velmi jednoduchého. Chci se vyznat i v tom kódu.

Yahoo na dotaz "bloxxy srovnání" vyhodí 80 odkazů. Já si myslím že tvůrci - resp. kdo za tím vystupuje, by sám měl vědět, kde a jak se v historii o Bloxxy psalo.
M.

P.S.
No asi si to vyzkouším a sám něco napíšu. Problém je jen v tom, že než otestuji toto a ještě něco jiného uplyne spousta času.
16-09-2004 13:25:14
 
 
lubos
Člen

Registrován: 10-09-2004
Příspěvky: 12
Marek,

odporúčal by som Ti začať tým, že si stanovíš požiadavky na nové CMS, teda čo všetko od neho očakávaš a aké máš možnosti (napr. webhosting). Ak chceš nové CMS používať ako publikačný CMS pre weblog, pozri si iné weblogy, ako fungujú a čo všetko dokáže systém, na ktorom bežia. V prípade Bloxxy je takým referenčným weblogom Martinov weblog http://techblog.srubar.net/.

Do výberu systému sa podľa mňa oplatí investovať dostatok času, ušetríš si neskoršie problémy a stratu času. Ja som napr. začal na Blosxom, pretože sa mi zdal jednoduchý ale čoskoro sa tá jednoduchosť ukázala ako obmedzujúca a tak som prešiel na starú verziu Bloxxy. Nebyť toho, že Martin začal znovu vyvíjať Bloxxy, tak dnes znovu musím prejsť na iný systém, pretože staré Bloxxy malo viacero slabých miest. Preto asi ani tie doterajšie porovnania nemajú zmysel.
17-09-2004 12:03:06
 
Stránek: 1    
Skočit na