Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Obecné dotazy k Bloxxy
Bloxxy nejen na blog?
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
meky
Člen

Od: Vavøinec
Registrován: 18-09-2004
Příspěvky: 31
Nedalo by se Bloxxy nasadit i na správu webu, jako je Dallas Stars cz? Dělám to doposud celé ručně a docela mi to přerůstá přes hlavu.

_______________________________________
Veteran car - Dallas Stars - Eurookna - U meka

23-10-2004 13:55:40
 
llook
Člen

Registrován: 01-10-2004
Příspěvky: 6
Já myslím, že by to šlo. Akorát s přechodem na Bloxxy by se změnili URL všech článků.
Taky by se nějak musel vyřešit export článků a komentářů a dost se vyblbnout se šablonama.
Práce na pěkných pár hodin.
23-10-2004 16:29:22
 
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Myslím, že by to mělo určitě jít. Nevím přesně, jakou máš strukturu webu, ale při zběžném pohledu by to nemusel být problém. Titulní stránka by byla např. rubrika Novinky; dvě další rubriky (články a aktuality) by se na jednu stránku daly vložit pomocí bxtextu.

Jednotlivé stránky s obsahem by bylo ale nadále nutné spravovat ručně, alespoň do té doby, než dodělám slibované BX Tags pro libovolný soubor webu - potom by je šlo editovat přímo z rozhraní Bloxxy editoru.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

23-10-2004 16:30:45
 
meky
Člen

Od: Vavøinec
Registrován: 18-09-2004
Příspěvky: 31

llook napsal:

Já myslím, že by to šlo. Akorát s přechodem na Bloxxy by se změnili URL všech článků.
Taky by se nějak musel vyřešit export článků a komentářů a dost se vyblbnout se šablonama.
Práce na pěkných pár hodin.



Uvažuju o tom takhle, že bych všechny stávající články nechal tak jak jsou a ty nové udělal už v bloxxy. U tohoto webu je výhoda, že se dá každý rok oddělit stará  a nová sezóna.

_______________________________________
Veteran car - Dallas Stars - Eurookna - U meka

01-11-2004 20:48:34
 
Stránek: 1    
Skočit na