Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Obecné dotazy k Bloxxy
Moderování komentářů
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
meky
Člen

Od: Vavøinec
Registrován: 18-09-2004
Příspěvky: 31
Pokusil jsem se moderovat jeden komentář na mém blogu a vše se zdálo být v pořádku. Komentář jsem si otevřel, upravil, uložil, přegeneroval a všechno bylo ok.

Když jsem pak chtěl ovšem na tento koment reagovat, můj komentář se nepublikoval, přitom jsem ho určitě odeslal. Dokonce mi došel i na mejl, kam mě chodí veškeré komentáře.

Setkali jste se už někdy s něčím takovým? Je chyba v přijímači nebo vysílači?

P.S. možná by nebylo od věci, do uživatelského rozhraní udávat číslo verze. Vždycky totiž zapomenu, kterou mám vlastně nainstalovanou a jestli jsem třeba neprošvihl nějaký update.

_______________________________________
Veteran car - Dallas Stars - Eurookna - U meka

20-04-2005 21:49:36
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Ano setkal jsem se s tím. Toto měla řešit už některá dřívější verze Bloxxy. Jelikož jsem bordelář a zapoměl jsem to zapsat do changelogu, tak momentálně nevím, která. V nejnovější by to mělo být opraveno, protože na Techblogu mi to takové problémy už nedělá.

To se zobrazováním aktuální verze je dobrý nápad.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

20-04-2005 22:46:00
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Ještě poznamenávám, že pro nápravu je nutný ruční zásah do souboru s daty komentářů. Jsou tam vloženy dva komentáře na jednom řádku, takže je třeba mezi nimi "odentrovat" a soubor uložit tak, aby končil prázdným řádkem.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

21-04-2005 12:59:06
 
meky
Člen

Od: Vavøinec
Registrován: 18-09-2004
Příspěvky: 31
Tak ta nejnovější verze ten problém opravdu vyřešila. Sice jsem si myslel, že ji mám už nainstalovanou, ale evidentně nebyla to pravda...

_______________________________________
Veteran car - Dallas Stars - Eurookna - U meka

22-05-2005 15:04:23
 
Stránek: 1    
Skočit na