Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Obecné dotazy k Bloxxy
Bloxxy X Easyblog
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
Ald
Host

V cem je Bloxxy lepsi nez Easyblog. Ted me napadlo: Neni zavisly OS, lze ho pouzivat treba pod Linuxem. Napadne nekoho vice duvodu proc dat prednost Bloxxy?
17-03-2005 00:49:26
 
mipo
Člen

Registrován: 15-01-2005
Příspěvky: 33
Ja napríklad nemám s hostingu FTP spojenie, tak je pre mňa Easyblog nepoužiteľný.

Blogovať prostredníctvom Bloxxy môžeš od všadiaľ, kde je pripojenie k internetu. Nepotrebuješ nič inštalovať.

Osobne mi viacej sedí tvorba šablón v Boxxy ako v Easyblogu. A celkovo sa mi pracovne prostredie Easyblogu nepáči. Ale to je len subjektívny názor.

_______________________________________
MiPo -- ZĂĄpisnĂ­k - Fotoblog - Kalos club

17-03-2005 06:24:54
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Kromě výše zmíněných výhod má Bloxxy lepší členění do kategorií, seriály, hezčí URL, psaní příspěvků v BX Tags, možnost publikovat víc rubrik na jedné stránce s využitím BX Textu, není nijak omezen počet a typ generovaných stránek (např. je možné si udělat libovolný počet šablon např. pro RSS, Atom, nebo podobné formáty, generovat různými způsoby seznamy článků, v šablonách lze řídit formát data, snadná lokalizace do různých jazyků a libovolných kódování a možná spousta dalších věcí, které mi připadají samozřejmé, ale jak jsem se přesvědčil při testování různých dalších systémů, samozřejmé nejsou -- zejména záležitosti kolem šablon.

Ale s Easyblogem jsem už dlouho nepracoval, a tak je možné, že některé věci již má vylepšené. Pracovní prostředí Easyblogu se mi také příliš nezamlouvá.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

17-03-2005 13:46:33
 
Ald
Host

a Nucleus, Texy ... a vubec blogovaci systemy rozsiritelne pluginy. Jak to vidite?
01-04-2005 18:17:00
 
Ald
Host

nebo http://wordpress.org
V cem se bloxxy bude nadale odlisovat od techto systemu a jakym smerem pujde? Co od nich okouka a co ne? Budou i pluginy? Takova vize :)
02-04-2005 00:01:48
 
sweet128
Člen

Registrován: 19-10-2004
Příspěvky: 95
Predpokladam, ze Bloxxy se bude rozvijet soucasne s uzivateli. Nerekl bych ze Bloxxy (nebo spis jeho autor :-) by mel neco odkoukavat, ale bude (a to dela porad) naslouchat potrebam uzivatelu a jejich namety a nazory tridit a realizovat.

_______________________________________
LidÊ våm øeknou mnohem více, když s nimi nesouhlasíte
                                sir Clive Marles Sinclair

02-04-2005 00:12:04
 
mipo
Člen

Registrován: 15-01-2005
Příspěvky: 33
Myslím, že Bloxxy sa od trdivej väčšiny ostatných systémov odlišuje a aj bude odlšovať generovaním statických stránok, prepracovanými šablónami, seriálmi atď.

_______________________________________
MiPo -- ZĂĄpisnĂ­k - Fotoblog - Kalos club

02-04-2005 08:28:57
 
Spikee
Člen

Registrován: 03-03-2005
Příspěvky: 8
Myslím, že Bloxxy je najlepší RS vo svojej kategórii (t.j. bez databázy)

_______________________________________
Weblog

02-04-2005 20:44:15
 
Aldin
Člen

Registrován: 13-05-2005
Příspěvky: 5
Ald = Aldin
Pod toto vlakno mi zbyva dopsat jeden prispevek:

Uz to tak vypada, ze zadny rs mne nepresvedcil tolik jako Bloxxy. Jednoduchost, snadna prizpusobitelnost, ...
... ma to vse co potrebuju !!!  ;)
14-05-2005 12:34:28
 
 
Stránek: 1    
Skočit na