Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Náměty na vylepšení
Související odkazy
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
tark
Člen

Registrován: 09-11-2004
Příspěvky: 6
Nešlo by udělat "související odkazy" ke spotu? (tím myslím to, že bych zadal třeba 5 odkazů do zvláštních inputů a vypsalo by se to tam kde jsem to definoval v šabloně) ...

Chtěl bych bloxxy použít na jednodušší firemní web a docela mi to chybí. :(
20-11-2004 14:45:20
 
 
tark
Člen

Registrován: 09-11-2004
Příspěvky: 6
Jinak bych chtěl ještě doplnit, že by bylo dobrý kdyby u toho bylo něco ve stylu

Kód:
if($souvisejiciodkazy = true) {
 VypisSouvisejiciOdkazy(); 
}
Někdy se totiž nehodí, když je na webu

Kód:
[b]Související odkazy:[/b] žádné související odkazy
...
20-11-2004 16:25:23
 
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Rozdíl mezi vložením adresy a textu odkazu do inputu a přímo do textového pole je asi 3 znaky. :-) Samozřejmě, pokud kolem toho nemáš spoustu balastu.

Ale vážně... Toto zatím neplánuji a ani nevím, jak by sis to prakticky představoval, protože by se mi moc nechtělo generovat javascriptem spoustu inputů podle toho, kolik by bylo souvisejících článků.

Rozhodně uvažuji o tom, že dodělám zařazení článků do "seriálů" tedy také související články, ale pouze z Tvého webu. To ovšem nejspíš není to, co si představuješ.

Pokud by Ti šlo pouze o nahrazování nějakých stylovaných (class='xyz') seznamů, tak si to můžeš pohodlně dodělat v souboru bxtags.php. :-)

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

20-11-2004 19:13:46
 
tark
Člen

Registrován: 09-11-2004
Příspěvky: 6
Seriály by nevadily, možná by byly i ideální, pokud by se teda negenerovaly automaticky. ;) To spíš ručně naskládat do toho seriálu odkazy. Jako špatný řešení to být nemusí... ;)
21-11-2004 09:29:25
 
 
Stránek: 1    
Skočit na