Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Instalace
Instalace na serveru s PHP v SAFE módu
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Instaloval jste někdo Bloxxy na webhostingu, kde PHP běží v SAFE módu? Můj webhoster takto PHP provozuje a nadělalo mi to trochu potíží zejména při vytváření adresářů.

Jste-li na tom stejně, můžete vyzkoušet nastavit v souboru  bloxxy-settings.php na řádků 23 proměnnou $SetGroup = true; a $GroupName = 'username';, kde username je vaše uživatelské jméno  u webhostera.

Zatím se mi ozvali dva testeři, že instalace proběhla bez problémů.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

09-09-2004 23:10:40
 
lubos
Člen

Registrován: 10-09-2004
Příspěvky: 12
Práve nedávno som ho inštaloval na Tojeono.cz. Uvedené nastavenie ale nepomohlo (radil mi aj clovek z techn. podpory), takze som nakoniec musel vytvorit vsetky adresary rucne. Odvtedy to ale bezi OK.
29-09-2004 21:38:45
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
To bude tím, že je pravděpodobně nutné požádat admina, aby ještě zmírnil restrikce na konrolu pouze Group ID. Protože standardně se kontroluje pouze vlastník, který by tak jako tak neměl jít programem změnit.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

30-09-2004 14:20:58
 
meky
Člen

Od: Vavøinec
Registrován: 18-09-2004
Příspěvky: 31

Martin napsal:

Instaloval jste někdo Bloxxy na webhostingu, kde PHP běží v SAFE módu? Můj webhoster takto PHP provozuje a nadělalo mi to trochu potíží zejména při vytváření adresářů.

Jste-li na tom stejně, můžete vyzkoušet nastavit v souboru  bloxxy-settings.php na řádků 23 proměnnou $SetGroup = true; a $GroupName = 'username';, kde username je vaše uživatelské jméno  u webhostera.

Zatím se mi ozvali dva testeři, že instalace proběhla bez problémů.



Můžu z vlastní zkušenosti potvrdit, že tenhle postup zabírá a umě problém s generováním indexu do kořenového adresáře odstranil!

_______________________________________
Veteran car - Dallas Stars - Eurookna - U meka

14-09-2005 20:05:32
 
Stránek: 1    
Skočit na