Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Instalace
kam co nahrat
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
rumburak
Člen

Registrován: 10-06-2006
Příspěvky: 3
mam nasledujici dotaz bloxxy zkopiruju do adresare odkud chci aby bloxxy jel (to znamena obsah adresare "bloxxy", nikoli adresar "bloxxy", ale to co vidím uvnitř) je to na pipni takze musim podstoupit tu proceduru s pravama u jednotlivych souboru (to je v poho), kdyz se prihlasim tak vidim krasne administracni rozhrani, muzu pridat uzivatele, text nebo cokoli jineho az sem je to parada, ale kde to uvidi uzivatel kvuli kteremu to cele delam? pokazdy kdyz na tu domenu prijdu tak se mi rovnou zobrazi prihlasovaci dialog, to prece nemuze byt učel. Ale nevim kam jinam bych mnel ty soubory kopirovat nebo kam co pridat apod. Diky za pochopeni.
Rumburak

Naposledy editoval rumburak (10-06-2006 16:43:37)
10-06-2006 15:40:22
 
 
sweet128
Člen

Registrován: 19-10-2004
Příspěvky: 95
Musíš tam zkopírovat celý adresář Bloxxy (tedy přesně naopak, než jak jsi to v první větě napsal). Pak adresa administračního rozhraní bude http://neco. nekde.cz/bloxxy.

_______________________________________
LidÊ våm øeknou mnohem více, když s nimi nesouhlasíte
                                sir Clive Marles Sinclair

10-06-2006 17:04:47
 
rumburak
Člen

Registrován: 10-06-2006
Příspěvky: 3
Jo prima ale i tak nevim jak se mi to bzobrazi, kdyz do rootu webu nahraju template jedno jestli index.html nebo treba rss.xml nebo jinej tak se mi zobrazi ta šablona s nezpracovanejma klicovejma slovama, jak zaridim aby se ty klicovy slova zpracovaly? Na ty urovni neni zadnej soubor, kterej by to moh zaridit jak ma potom vypadat index.php nebo index.html? Ani v jedny verzi Bloxxy tam takovej soubor neni, tak je asi chyba u mne, ale vazne nevim jaka, tady ve foru jsem to taky nenasel.

Naposledy editoval rumburak (10-06-2006 20:33:24)
10-06-2006 20:32:28
 
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Stránky se vygenerují až po vložení nějakého příspěvku případně po zmáčknutí tlačítek přegenerovat vše v administraci Bloxxy. S přegenerováním se objeví adresy vytvořených souborů a kliknutím na ně si můžeš hned ověřit správnost generování.

Ve výchozím nastavení je umístění vygenerovaných souborů jiné (a bývá to tak v podstatě vždy) než do adresáře bloxxy/templates/.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

10-06-2006 21:23:52
 
rumburak
Člen

Registrován: 10-06-2006
Příspěvky: 3
aha ja to furt nemoh pochopit. videl jsem ze tam nejaky prispevky jsou a myslel jsem ze to musi stzacit diky moc. ted uz to pujde jak po masle. :)
10-06-2006 21:37:19
 
 
Stránek: 1    
Skočit na