Domovská stránka Bloxxy
RSS 2.0 - 20 posledních příspěvků
RSS 0.9 - 10 posledních aktivních témat
Nejste přihlášen.

Bloxxy fórum

Náměty na vylepšení
SEO permalinky vs. "doplněno"
 
Autor
Stránek: 1
Zpráva
satorivbrne
Člen

Registrován: 10-09-2004
Příspěvky: 4
Nešlo by, prosím, nějak zařídit, aby se již jednou vytvořený soubor nazev-clanku.html při změně titulku ("doplněno", "aktualizováno" atd.) nepřejmenovával na nazev-clanku-aktualizovano.html atp.? Ze starší verze lze přesměrovat na novou souborem .htaccess, to ale není moc elegantní řešení. Snad jsem nenarazil na nějaký zapeklitý problém. Díky.
19-09-2004 02:35:55
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
S tím je to trochu složitěší. Plánuji přidat možnost, že by se jméno souboru zadávalo nezávisle na nadpisu, ale to, co si představuješ Ty, by asi nebylo možné provést příliš elegantně. Napadá mě, že by se takové přídavky do nadpisu uzavíraly do nějakých značek. Např. kdyby byl nadpis "Můj první příspěvek (((- aktualizováno)))", tak by se "- aktualizováno" v názvu souboru neuplatnilo. Taková úprava Bloxxy by byla snadná.

--- o chvíli později
No tak už Ti ty upravené soubory posílám na vyzkoušení. To co v nadpisu uzavřeš do trojtých obyčejných závorek (jako výše), se nebude zobrazovat v názvu souboru.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

19-09-2004 11:27:45
 
mipo
Člen

Registrován: 15-01-2005
Příspěvky: 33
Funguje to s jednou malou chybou. V %bx_item_autotitle% a %bx_spotname% sa to premení v poriadku, zátvorky nie je vidno. Príspevky však vypisujem pomocou %bx_item_body% a tam už z nadpisu zátvorky nezmiznú.

_______________________________________
MiPo -- ZĂĄpisnĂ­k - Fotoblog - Kalos club

04-03-2006 20:21:16
 
Martin
Administrátor

Registrován: 09-09-2004
Příspěvky: 209
Díky za upozornění.

_______________________________________
Martin -- Techblog - Bloxxy

05-03-2006 09:52:16
 
Stránek: 1    
Skočit na